قوانین و مقررات

کلیه ی کالاها بدون گارانتی شرکتی موجود در روژ آفرود، به صورت پیش فرض دارای گارنتی ۷ روز تعویض کالا (در صورت خرابی ، نقص کارخانه سازنده یا اورجینال نبودن ) هستند. این امر برای سفارشات با تعداد انبوه و یا سفارشات همکاران مورد تصدیق نمی باشد.

کلیه ی کالاهای دیجیتال موجود در روژ آفرود، دارای ضمانت اصالت کالا می باشند .

کلیه ی خدمات، گارانتی و نقوص محصولات گارانتی دار شرکتی تماما به عهده شرکت گارانتی کننده بوده و از مسئولیت گری دیجیتال خارج می باشد.

با توجه به اینکه موجودی و قیمت برخی از کالاهای موجود در روژ آفرود به کمک تامین کنندگان در سرتاسر کشورمان انجام می شود، همواره ممکن است، سفارش شما با تاخیر ۳-۱ روز کاری ارسال شود.

تصاویر موجود در سایت روژ آفرود، ممکن است تصویر واقعی محصول ارسالی نبوده و تفاوت های از نظر ظاهر با محصول ارسالی برای شما داشته باشد. شایان ذکر است تصاویر محصولات موجود در سایت به منظور ذهنیت سازی نسبی خریداران عزیز در جهت تسهیل خرید صورت گرفته و عودت یک محصول با استناد به تصویر موجود محصول در سایت، قابل پیگیری نمی باشد.

برای خرید از روژ آفرود باید مشخصات کاربری خود را به صورت واقعی(یک شخص حقیقی) تکمیل کنید. برای این منظور می بایستی نام خریدار یا تحویل گیرنده با کدملی و مشخصات موجود در سفارش (شامل شماره کارت واریزی) یکسان بوده و متناقض نباشد شایان ذکر است درصورت وجود هر گونه مغایرت ممکن است سفارش شما مسدود شده و وجه سفارش تا احراز هویت کامل در حساب روژ آفرود، باقی بماند.

محصولات سفارش شما با تنها پس از پرداخت آنلاین و تغییر وضعیت سفارش به “در حال انجام” رزرو می‌شوند.

پس از انجام هر سفارش نیازی به تماس با بخش فروش نبوده و در صورت نیاز، کارشناسان بخش فروش با شما تماس خواهند گرفت.

قبل از خرید محصول، با توجه به تاریخ، به سوالات کاربران در بخش نظرات کاربران هر محصول دقت فرموده ، نظرات را مطالعه کرده و سپس خرید خود را تکمیل کنید.

کلیه ی اطلاعات حساب کاربری شما، توسط سرورهای امن و پروتکل های خاص روژ آفرود نگهداری می شود.

اطلاعات حساب بانکی شما در درگاه سایت pay انجام پذیرفته و کاملا امن می باشد.

تمامی کالاهای خریداری شده، به کمک شرکت پست و تی‌پی‌اکس برای هموطنان ارسال می شود و تاخیرات حمل کالا به عهده ی شرکت حامل می باشد.

پاسخ به بسیاری از سوالات شما، در قسمت پرسش و پاسخ های متداول قرار دارد.

با تغییرات آنی نرخ ارز (دلار، درهم و …) روژ آفرود مختار به عدم ارسال ، لغو و استرداد برخی از سفارشات (به خصوص سفارشات با تعداد انبوه از یک کالا، سفارشات همکاران و یا کالاهایی که توسط تامین کنندگان ارسال می شود) بوده و خریدار حق هرگونه اعتراض ثانویه را نخواهد داشت.

در سفارشات همکاران و یا سفارشات با تعداد انبوه، گارانتی تعویض روژ آفرود تنها ۲۴ ساعت پس از دریافت محصول مسئول بوده و پس از آن شرکت گارانتی کننده محصول پاسخگوی خریدار خواهد بود. همچنین برای اینگونه سفارشات، امکان کنسل کردن سفارش پس از ارسال وجود ندارد.

لطفا توجه داشته باشید، روژ آفرود یک فروشگاه خرده فروشی آنلاین می باشد و محصولات موجود در روژ آفرود برای مصرف کننده نهایی بوده و همیشه این سفارشات دارای بالاترین اولویت ارسال هستند. سفارشات همکاران و یا سفارشات با تعداد انبوه از یک کالا مجاز نبوده و روژ آفرود در قبول و یا رد این سفارشات مختار می باشد.

قوانین ثبت نظرات کاربران

لطفا نظرات خود را به زبان پارسی بنویسید، متاسفانه نظرات به سایر زبان ها تایید نخواهند شد.

لطفا از ارسال نظرات تکراری و اسپم و پشت سرهم خودداری کنید. نظرات تکراری تایید نخواهند شد.

لطفا توجه داشته باشید، نظراتی که جنبه تبلیغاتی و معرفی محتوای شخصی داشته باشند و یا ربطی به موضوع پست مربوطه نداشته باشند متاسفانه تایید نخواهند شد.

برخی از نظرات ممکن است بدون پاسخ تایید شوند که در این صورت می بایستی منتظر پاسخ از سایر کاربران باشید.

بستن
مقایسه